Antalyaspor’un yeni transfer Ömer Toprak iddialı konuştu! “Hedefim büyük”

Antalyasporbenim içinyeni birmacera

Antalyaspor , uzun müddettir uğraştığı Ömer Toprak transferini yaptı. W.Bremen’den ayrılan ulusal stoperle 2 yıllık imza atıldı. İmza merasiminde konuşan 32 yaşındaki savunmacı, “Beni isteyen çoktu. Son 2 gündür Antalya’dayım ve yanlışsız karar olduğunu düşünüyorum. Ülkemde oynamak istiyorum. Bu benim için yeni bir macera. Hedeflerim büyük. Saha içi ve dışında deneyimlerimi arkadaşlarıma ileteceğim. Antalyaspor’u daha uygun yerlere getireceğim” dedi. Almanya dışında birinci kere futbol oynayacak olmasının kendisini korkutup korkutmadığıyla ilgili sorulan soruyu Ömer Toprak, “Korkutmuyor. Tabi ki ister istemez benim için değişik bir hayat şekli olacak ve lig olacak. Benim buna adapte olmam lazım. Kendime güveniyorum. Futbol sorumlusu Nuri Şahin’i ve birkaç oyuncuyu tanıyorum. Çalışacağız ve yeterli olacağını düşünüyorum” diye yanıtlayıp savlı konuştu.

Nuri Şahin’le 4. sefer birebir takımda
Ömer Toprak, teknik yönetici Nuri Şahin’le W.Bremen ve B.Dortmund’da birlikte futbol oynadı.Toprak’ın imza merasimine katılan Antalyaspor Asbaşkanı Emrah Çelik, transferin gözdesi orta saha Fernando için müjde verdi. Çelik, “Herhangi sorunumuz yok. Hür kalma unsuru var ancak bizim oyuncumuz. Kamp sürecinde ekibe dahil olacak” dedi.

Fernando’da zahmet yok

Ömer Toprak’ın imza merasimine katılan Antalyaspor Asbaşkanı Emrah Çelik, transferin gözdesi orta saha Fernando için müjde verdi. Çelik, “Herhangi sorunumuz yok. Hür kalma unsuru var ancak bizim oyuncumuz. Kamp sürecinde ekibe dahil olacak” dedi.

Teklifi verdik sıra Boffin’de
Emrah Çelik, mukavelesi biten Belçikalı kaleci Ruud Boffin konusuna da açıklık getirdi. Çelik, “Boffin’le ilgili rastgele bir şey söylememiz yanlışsız değil. Kendisine teklif ettiğimiz bir sayı, muahede mühleti var. Kendisi kararı verecek” diye konuştu.