AMD, Hayran Mağazasında Oyuncu Koltuğu Satmaya Başladı

AMD’nin resmi çevrimiçi hayran mağazası bildiğiniz üzere markanın meraklıları için farklı eser seçenekleri sunuyor. Hatırlarsanız geçtiğimiz yıllarda şirketin “AMD” logolu dağ bisikleti satmaya başladığını yazmıştık. Yonga üreticisi artık oyuncu koltuğu satışa sunmak üzere Vertagear ile işbirliği yaptı.

PL4500 AMD Edition, siyah/beyaz ve siyah/kırmızı renk seçenekleri ile satışa çıktı. Vertagear’ın sonlu sayıda oyuncu koltuğu ürettiği söyleniyor. PL4500 modeli 579 dolarlık satış etiketine sahip ve direkt üretici tarafından gönderiliyor. Koltuğun standart versiyonu olağan vakitlerde 549 dolara satılıyor, yani AMD versiyonu yaklaşık 30 dolar daha kıymetli.

PL4500, hafızalı köpük yastıkları sayesinde bel ve boyun dayanağı sunuyor. Kolçaklara gelince, oturma biçiminizi ayarlayabilmeniz için 3D ayarlama imkanı tanıyor. Sırtlık ayarlanabilir yapıda ve 80 ila 140 derece ortasında eğim ayarına müsaade veriyor. Bu ortada dört konumlu kilitleme sistemi, favori oturma formunuza nazaran koltuğu kilitlememizi sağlıyor.

Diğer oyun koltuklarından farklı olarak PL4500 AMD Edition’da rastgele bir RGB aydınlatma göremiyoruz. Lakin Vertagear, 199.99 dolarlık fiyatıyla isteğe bağlı bir RGB kiti satıyor.