Acer’dan Verimlilik Odaklı Dizüstü Bilgisayar: Aspire 5

Acer Aspire 5’in dar çerçeveli 14 inç ekranının sunduğu alan birden çok işe odaklanmayı kolaylaştırırken, kullanıcılara süratli Wi-Fi ile geniş bir depolama alanı ve bellek sağlıyor.

Günlük kullanım için seçeneklerden biri olan Aspire 5(A514-54), tüm işleriniz için verimli üretkenlik vadediyor. 11. Kuşak Intel Core i5 işlemcisi ve Intel Iris Xe Graphics ekran kartı ile kullanıcıların çoklu misyon gereksinimlerine cevap veren Aspire 5, bu özellikleri 17,95 mm inceliğindeki kasasına sığdırıyor.

Aspire 5 ayrıyeten imaj kalitesini düzgünleştirmek ve kullanıcıların gözlerini korumak için Acer Color Intelligence™ teknolojisinden faydalanıyor. Acer Color Intelligence™, gama ve doygunluğu gerçek vakitli olarak dinamik bir biçimde ayarlayarak ekran rengini, parlaklık ve doygunluk kıymetlerini kırpma ve çok doygunluk olmadan optimize ediyor.

Çift bantlı Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 5’e (802.11ac) kıyasla, ortalama ağ randımanını 3 kata kadar artırıyor ve gecikmeyi yüzde 75’e kadar azaltıyor. 256 GB PCIe SSD depolama alanı ve 8 GB DDR4 belleği ile gelen aygıt bu özellikleri ile kullanıcılara, vazifelerini yerine getirmeleri ve iş yüklerini kolaylaştırmaları için kâfi gücü ve depolama alanını sağlıyor. Biri bilgisayar kapalıyken şarj süreci için kullanılabilen iki SuperSpeed USB 5 Gb/sn Type-A ve 1 adet USB 3.2 Kuşak 1 Tip C haricinde 1 adet HDMI 2.0 ilişki noktası bulunuyor.

Acer True Harmony ile Acer Aspire 5, kullanıcılarına zenginleştirilmiş bir ses tecrübesi vadediyor. Bununla birlikte, aygıtın daha fazla hava çıkışı sağlayarak termal performansı artıran ergonomik menteşe tasarımı, yazma tecrübesi desteklediği üzere ses performansını da artırıyor. 1,70 kg tartısındaki dizüstü bilgisayar 10 saate varan pil ömrü ile taşınabilirlik konusunda da kullanıcıları şad edecek cinsten.

Acer Aspire 5(A514-54), 10.299 TL’lik fiyatıyla satışta.