34 İnç Ultra Geniş Monitör: LG UltraWide 34WP500

LG Electronics (LG) ister iş, ister cümbüş için kullanılabilen Ultra Geniş monitör serisinden 34WP500 ile, 34 inç UltraWide Full HD ekran, sRGB %95 (Tip.) ile IPS, HDR10, AMD FreeSync ve OnScreen Control özelliklerini bir ortada sunuyor. Toplantıların, derslerin, oyunların, sohbetlerin ve aramaların tek bir görünümde kolaylıkla yönetilebildiği LG UltraWide 34WP500, kullanıcıların sekmeler ortasında daima geçiş yapmasına gerek bırakmadan bilgi sayfaları ve slaytları yan yana görüntüleyerek çarçabuk çalışmasına ya da eğlenmesine imkan tanıyor.

RGB %95 renk gamına dayalı sanayi standardı HDR10 yüksek dinamik aralığı ile uyumlu olan monitör, izleyicilerin içeriğin çarpıcı renklerinin keyfini çıkarmasını sağlayan muhakkak renk ve parlaklık düzeylerini destekliyor. Geniş görüntüleme açısına sahip IPS ekran, sRGB renk spektrumunun %95’ini kapsıyor.

Oyuncular için AMD FreeSync teknolojisi ile yüksek çözünürlüklü ve süratli tempolu oyunlarda kesintisiz ve akıcı hareket tecrübesi sağlayan monitör, ekran yırtılmasını ve takılmayı neredeyse ortadan kaldırıyor. Dinamik Hareket Senkronizasyonu ile oyuncuların kritik anları gerçek vakitli olarak yakalamalarına yardımcı oluyor. Nişan imleci amaç noktası, Siyah Dengeleyici üzere ekstra özellikler daha fazla oyun keyfi sağlıyor.

Göz yorgunluğunu azaltmaya yardımcı olmak için mavi ışığı azaltan “Okuyucu Modu”, “Titreşim Tedbire özelliği” ve ergonomik tasarımı ile kullanıcıların konforunu üst düzeye çıkartan LG UltraWide 34WP500, kullanıcılardan da övgüler alıyor.