HUAWEI WATCH FIT 2, Sağlık, Fitness ve Akıllı Özellikleriyle Öne Çıkıyor

Sağlık ve fitness fonksiyonelliği, akıllı özellikleri ve şık dizaynıyla HUAWEI WATCH FIT 2, klasik saatini akıllı bir aygıtla değiştirmeye hazır olan herkes için ülkü bir seçim.

HUAWEI WATCH FIT 2 ince ve hafiftir, bileğinize tam oturur. 1,74 inç yuvarlak dikdörtgen AMOLED HD HUAWEI FullView ekran, canlı renkler sunan 336 PPI ve 336 x 480 piksel çözünürlük ile her ayrıntıyı sunacak kadar büyüktür.

Akıllı saatin her modeli, tümü çeşitli alımlı renklerde ve modaya uygun tarzlarda, yumuşak ve rahat silikondan, şık deriden yahut modaya uygun Milano kayışından oluşan geniş bir kayış yelpazesi ile eşsiz renk seçenekleriyle birlikte gelir. Bas-çıkar tasarım kayışları çıkarmayı kolaylaştırır, böylelikle kayışınızı kıyafetinize nazaran eşleştirebilirsiniz.

Saat yüzü de biçiminize ve kişiliğinize uyacak halde kişiselleştirilebilir. Çeşitli tarz ve renklerde saat kadranları ortasından seçim yapın; hatta en sevdiğiniz fotoğrafları akıllı telefonunuzdan akıllı saatinize bir dokunuşla aktarmanıza ve anılarınızı bileğinizde sergilemenize imkan tanıyan tek atlamalı saat kadranı bile var.

Bir aramayı cevaplamak istiyorsunuz lakin elleriniz dolu mu? Endişelenmeyin. HUAWEI WATCH FIT 2 artık mikrofona ek olarak bir hoparlörle birlikte geliyor. Aramalar, Bluetooth aracılığıyla kullanıcıların akıllı telefonlarından akıllı saatlerine aktarılabilir, böylelikle nerede olurlarsa olsunlar hareket halindeyken konuşabilirler.

Ayrıca sevdiklerinizi aramayı kolaylaştırmak için HUAWEI Health Uygulamasına sık kullanılan şahısları de ekleyebilirsiniz. Kullanıcılar bir aramayı cevaplayamazlarsa, arayan şahsa tek bir dokunuşla özelleştirilmiş bir bildiri gönderebilirler.

İster tecrübeli bir atlet olun ister antrenman yapmaya yeni başlıyor olun, HUAWEI WATCH FIT 2, antrenmanınızı bir sonraki düzeye taşımanıza yardımcı olur. HUAWEI WATCH FIT 2, koşma ve yüzmeden dansa, atlamadan kış sporlarına kadar 97 antrenman moduna sahiptir.

Animasyonlu ve sesli koç, açık havada koşu, kapalı alanda koşu, açık havada bisiklete binme, kapalı alanda bisiklete binme, havuzda yüzme, denizde yüzme ve ip atlama dahil olmak üzere 7 ortak idman moduyla idmanınız boyunca size yardımcı olur ve takibi kolay görseller sunar. Akıllı saat birebir vakitte boyunuza, yaşınıza, kilonuza, kondisyonunuza ve koşu tecrübenize nazaran size özel bir koşu programı da oluşturabilir. Daha sonra plan, koşunuz geliştikçe vakit içinde güncellenir, böylelikle her vakit yeni maksatlara ulaşmanız için sırf gerektiği kadar zorlanırsınız.

Geliştirilmiş GPS, doğruluğu da artırır. Bu, gerçek ölçüm için koşunun artık sadece açık alanlarla sonlandırılması gerekmediği manasına gelir. Arkadaşlarınız ve ailenizle de paylaşılmak üzere oluşturulan bir animasyonlu antrenman sonrası görüntü ile, iş sonrası ofis etrafında koşu yapmak ve hatta mahallenizde idman yapmak artık mümkün.

Sağlık, formda kalmaktan daha fazlasıdır ve bu nedenle HUAWEI WATCH FIT 2, hem zihnen hem fiziken güzel kalmanıza yardımcı olmak için kapsamlı sıhhat izleme özellikleri de sunar. Geliştirilmiş HUAWEI TruSeen 5.0, kalp atış suratını ve SpO2’yi yanlışsız bir formda izler.

Cihaz ayrıyeten adet döngünüzü takip edip varsayım ederek her vakit hazırlıklı olmanızı sağlar. Uyku izleme fonksiyonu, daha kolay uykuya dalmanıza yardımcı olabilir ve sabahları en uygun uyanmanın ne vakit olduğunu bilmek için kalp atış suratınızı tahlil eder. Altı farklı çeşitte uyku sorunu tanımlayabilir ve bunların üstesinden gelmenize yardımcı olacak şahsileştirilmiş teklifler sunarak uygun bir gece uykusu çekmenize yardımcı olur.

Ayrıca gerilim düzeyinizi yönetmenize yardımcı olabilir ve hayat bunaltıcı olmaya başladığında size bir nefes almanız için hatırlatıcılar sunar. Su alımından adım maksatlarına, meditasyon hatırlatıcılarına kadar gün boyunca küçük sıhhat ve zindelik zorlukları belirleyebilirsiniz. HUAWEI WATCH FIT 2, sağlıklı alışkanlıklar oluşturmanıza ve her gün biraz daha düzgün hissetmenize yardımcı olur.

HUAWEI FIT 2 Siyah ve Pembe Altın versiyonları 2.299 TL, beyaz deri kayışlı versiyon 2.699 TL ve gümüş metal kayışlı versiyon 2.999 TL fiyatla HUAWEI Online Mağaza üzerinden ön satışa sunuluyor. 17 Haziran itibariyle teslimatına başlanacak eserlerde birebir vakitte sepette 300 TL indirim uygulanıyor. Tüketiciler ayrıyeten vade farksız 4 taksit imkanından da yararlanabiliyorlar.

HUAWEI WATCH FIT 2 Satın Almak İçin Tıklayın