God of War Ragnarök Türkiye Fiyatı Belli Oldu

Uzunca süren tartışmaların ve sızıntıların akabinde God of War Ragnarök çıkış tarihi geçtiğimiz günlerde resmi olarak açıklandı. 9 Kasım 2022’de PlayStation kullanıcıları için çıkış yapacağı duyurulan God of War Ragnarök’un ön sipariş süreci nihayet bugün başladı. Yaşanan bu gelişmeyle birlikte merak edilen God of War Ragnarök Türkiye fiyatı da muhakkak oldu.

Günümüzde artan dolar kuru ile birlikte bilhassa AAA kalitesindeki üretimler 800 hatta 1000 TL‘ye varan etiket fiyatlarıyla oyuncuların huzuruna sunuluyor. 9 Kasım tarihinde oyuncuların karşısına çıkacak olan God of War Ragnarök da bu oyunlar ortasında yer alıyor.

Kısa bir mühlet evvel ön siparişe açılan oyunun PS4 versiyonunun fiyatı 599 TL, PS5 versiyonununsa fiyatı 699 TL olarak listeleniyor. Bunun dışında oyununun Digital Deluxe sürümü ise 789 TL fiyat etiketiyle karşımıza çıkıyor.

Ufak bir hesaplama yapacak olursak, bildiğiniz üzere oyunun yurtdışı fiyatı PS4 için 60 Euro, PS5 için de 70 Euro olarak belirlenmiş durumda. Bu bahiste oyuncuların bir nebze yüzünü güldürmeyi hedefleyen PlayStation Türkiye‘nin yerel fiyatlandırma siyaseti sayesinde oyunun PS5 sürümünü 40 Euro, PS4 sürümünü ise yaklaşık 35 Euro‘dan satışa sunduğu gözlemliyoruz.

  • God of War Ragnarök PS4 Versiyonu – 599 TL 
  • God of War Ragnarök PS5 Versiyonu – 699 TL
  • God of War Ragnarök Digital Deluxe Versiyonu – 789 TL