WQHD ve 170 Hz Monitör: Acer RG321QU

Çerçevesiz dizaynıyla öne çıkan ve oyunculara özel ayrıntılarla donatılan Acer RG321QU oyuncu monitörü, 170 Hz yenileme süratiyle kırılma, takılma, bozulma ve titremeleri ortadan kaldıran en yeni AMD FreeSync Premium ekranla kesintisiz oyun tecrübesi vadediyor. 1 ms Visual Response Boost (VRB) reaksiyon müddeti keskin ve net imgeler elde etmeyi mümkün kılarken oyunculara rekabette avantaj sağlıyor.

HDR10 teknolojisi dayanağıyla gelen aygıt, daha geniş renk paleti ve renk idaresi, zenginleştirilmiş capcanlı oyun ve/veya ortam tecrübesi ile oyun tecrübenizi bir adım öteye taşıyor. Monitörün yenileme suratını bilgisayarınızın kare suratı ile senkronize eden AMD FreeSync Premium teknolojisi, reaksiyon suratı yüksek ve net imajları mümkün kılıyor. Oyunların takılmasını ve dikkat dağıtan imaj kırılmalarını önleyen bu teknoloji sayesinde monitörün 31,5 inçlik WQHD çözünürlüklü IPS ekranı oyunlarda keskin, odaklanmış netlikte ve gerçekçi renkler sunmayı amaçlıyor. Black Boost teknolojisine sahip monitör, bu özelliği ile oyuncuların karanlık sahnelerde daha uygun performans elde etmesini sağlıyor.

VESA montajını destekleyen, bu sayede kollardan duvara kadar birçok farklı alanda monte edilebilir monitörün 5° ila 15° eğilebilme özelliği sayesinde boynunuzu güzel bir konumda tutabilmeniz mümkün. Ergonomik özellikleri ile oyuncuların hayatını kolaylaştıran aygıtın, dahili Acer Display Widget özelliği, kullanışlı bir ekran menüsü düğmesini kullanarak monitör ayarlarını rahatça yapabilmenizi sağlıyor.

Acer RG321QU monitörde yer alan flickerless teknolojisi gözleri gereksiz yorgunluğa karşı koruyor. Mat ekran dayanağı sunan Acer ComfyView özelliği ise ekran yansımalarını önlüyor. Bu iki teknoloji sayesinde monitör uzun oyun müddetlerinde gözleri yormuyor. Acer BlueLightShield teknolojisi ise ekrandan yansıyan mavi ışığı ölçüsünü kolay bir formda ayarlayabiliyor. Bu özellik ile Acer RG321QU ziyanlı titremeleri kaldırarak oyuncuların göz sıhhatine ziyadesiyle kıymet veriyor.

Acer RG321QU, Türkiye’de Hepsiburada üzerinde 4.699 TL fiyatla satışa sunuluyor.