Fenerbahçe – Partizan maçı sonrası Attila Szalai’den transfer sorusuna yanıt!

Yeni dönem hazırlıklarını sürdüren Fenerbahçe özel maçta Partizan ile karşı karşıya geldi. Sarı-lacivertliler gayretten Enner Valencia’nın attığı golle 1-0 galip ayrıldı.

Kanarya’nın yıldız stoperi Attila Szalai karşılaşmanın akabinde açıklamalarda bulundu. Müsabakayı kıymetlendiren Macar savunma oyuncusu, transfer sorusunu yanıtladı.

İşte o kelamlar…

“Sezon öncesi hazırlıklarımız uygun gidiyor. Sıkı bir biçimde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Elbette sıkı antrenmanlardan sonra yapılan maçlar kolay bir biçimde geçmeyebiliyor”

“Bu dönem öncesi kampı daha çok taktik mentaliteye ahenk sağlamak için yapılıyor. Bu manada âlâ gidiyoruz. Ofansif ve defansif olarak yeterli bir yoldayız. Sıkı bir halde çalışmaya devam edeceğiz”

“Dinamo Kiev maçını sabırsızlıkla bekliyoruz. Söylediğim üzere, bu maçı en âlâ halde atlamak ismine çok sıkı bir halde çalışıyoruz”

“İsmail Yüksek, kusursuz bir oyuncu. Çok yüksek bir potansiyeli var. Savunma önünde çok güzel oynadı, biz de onu destekliyoruz”

“Tek odak noktam Fenerbahçe üzerine. Fenerbahçe için her şeyimi vermek istiyorum, bunun için çabalıyorum. Transferimle ilgili yorum yapmak istemiyorum”