FENERBAHÇE DINAMO KIEV MAÇI CANLI İZLE | Fenerbahçe Şampiyonlar Ligi maçı ne zaman? Fenerbahçe Dinamo Kiev maçı hangi kanalda canlı yayınlanacak? Saat kaçta?

UEFA Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme tipinde temsilcimiz Fenerbahçe ile Ukrayna temsilcisi Dinamo Kiev karşı karşıya gelecek. Maçın oynanacağı tarih, yayınlanacağı kanal futbolseverler tarafından merak ediliyor. Pekala, Dinamo Kiev – Fenerbahçe Şampiyonlar Ligi maçı nerede oynanacak? Maç hangi kanalda yayınlanacak? Birinci maç ve rövanş maçı ne vakit?

FENERBAHÇE – DINAMO KIEV ŞAMPİYONLAR LİGİ MAÇI NEREDE OYNANACAK?

Fenerbahçe’nin, Dinamo Kiev ile oynayacağı birinci maç, Rusya ile olan tansiyon sebebiyle Polonya’da oynanacak. Rövanş maçı ise İstanbul’da oynanacak. Birinci maç 20 Temmuz Çarşamba günü TSİ 21.00’de Polonya’nın Lodz kentinde Miejski Stadyumu’nda oynanacak. Rövanş maçı ise 27 Temmuz Çarşamba günü saat saat 20.00’de Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nde oynanacak.

FENERBAHÇE – DINAMO KIEV ŞAMPİYONLAR LİGİ MAÇI HANGİ KANALDA?

Dinamo Kiev – Fenerbahçe maçları Exxen platformunda yayınlanacak.

FENERBAHÇE DINAMO KIEV’İ ELERSE OLASI RAKİPLERİ!

Temsilcimiz Fenerbahçe UEFA Şampiyonlar Ligi 2. ön eleme cinsinde Dinamo Kiev’i yenerse Monaco, Midtjylland / AEK maçının galibi, Sturm Graz ya da Union Saint Gillo‘dan biri ile eşleşecek.

ASpor CANLI YAYIN